Toponet 5 Lauka datu ielasīšana

No ''Toponet''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

Dialogā LD vispirms jāizvēlās vajadzīgais failu tips. Protams, vienmēr būs derīga izvēle ’’Visi faili’’. Taču, varam nošķirt arī savu konkrēto failu tipu, piemēram, ’’Sokkia sdr’’ fails vai ’’Leica gsi’’ fails, kā arī ’’Leica raw’’, ’’Leica mrm’’ un ’’Leica tps’’ faili.

Piezīme.

Strādājot ar teodolītu Leica 703 un citiem šīs sērijas instrumentiem, dati ar programmu ’’Leica SurveyOffice’’ tiek izlādēti divos failos (’’*.mrf’’ un ’’*.mrm’’), izmantojot teodolītā īpaši ievadītu formāta moduli ’’rm703.frt’’.

Teodolīta Leica 1200 dati tiek izlādēti vienā failā - ’’*.tps’’, izmantojot teodolītā ievadītu formāta moduli ’’tc1200.frt’’ un ar klaviatūru ievadāmajiem (dotatiem) punktiem - kodu 32. Ja tiek izmantots formāts ’’*.mrm’’, tajā pašā datora katalogā jāatrodas arī failam ’’*.mrf’’. Atšķirīgos lauka datu failus programma ’’Toponet’’ pārveido ’’*.gsi’’ tipa failos, kurus var rediģēt un turpmāk izmantot kā lauka datu failus.

Līdzīga situācija veidojas arī strādājot ar firmu ”Topcon” un ”Nicon” teodolītiem, kuru dati tiek izlādēti, attiecīgi,”Topcon gts” un ”Nicon raw” failos, bet programma Toponet no tiem izveido ”*.sdr’’ tipa failus.

Vajadzīgos formāta moduļus var saņemt pie atbilstošo instrumentu un programmas ’’Toponet’’ izplatītājiem. Ar taustiņu Open tiek akceptēts atrastais lauka datu fails, kuram līdzās programma

izveido tāda paša nosaukuma mērījumu failu ar paplašinājumu *.ntg. Iegūtajā failā programmas lietotājs var izdarīt nepieciešamos labojumus, izmantojot taustiņu labot/skatīties.

Skatīt arī